Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,3% sub estimat
Acord cadru furnizare scutece si absorbante de unica folosinta
- Număr anunț
- SCN1043891
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BRAILA (CUI 17093659)
- Furnizor / câștigător
- TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
- Cod CPV
- 33751000-9 · Scutece de unica folosinta (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 193.131,10 RON
- Valoare atribuită
- 146.292,60 RON 24,3% sub estimat
- Data publicării
- 22.05.2019 11:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1019032
- Termen limită
- 03.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1049105
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1049105.pdf
- Secțiunea III Caiet de sarcini .doc.p7s
- Secțiunea II Instructiuni.doc.p7s
- Secțiunea IV.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TZMO ROMANIA S.R.L. CUI RO 9693687
Valoare atribuită
146.292,60 RON
din 193.131,10 RON estimat
24,3%
Adjudecat la 75,7% din estimat · economie 46.838,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.