Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 13,4% sub estimat

PROIECTARE (PT) ȘI EXECUȚIE PENTRU OBIECTIVUL DE INVESTIȚII „SISTEMATIZARE VERTICALĂ, ALEI ȘI PARCĂRI LA BLOCURILE ANL-METRO”

Număr anunț
SCN1043887
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 4244792)
Furnizor / câștigător
SYMMETRICA SRL (CUI 6552535)
Cod CPV
45223300-9 · Lucrari de constructii de parcari (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.080.508,01 RON
Valoare atribuită
935.534,47 RON 13,4% sub estimat
Data publicării
22.05.2019 11:15
Anunț de atribuire
SCNA1020101
Termen limită
11.06.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1049094

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
SYMMETRICA SRL CUI 6552535
Asociați 1
ROYAL CDV G2 SRL CUI RO 29301672
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
EURO EST GROUP SRL CUI RO 15049525
Asociați 1
TOPGEOSYS SRL CUI RO 17628884

Valoare atribuită

935.534,47 RON

din 1.080.508,01 RON estimat 13,4%

Adjudecat la 86,6% din estimat · economie 144.973,54 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.