Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,5% sub estimat
Achizitionare Autospeciala Misiuni Pirotehnice
- Număr anunț
- CN1013905
- Autoritate contractantă
- JUDETUL ARGES (CUI 4229512)
- Furnizor / câștigător
- STIMPEX SA (CUI 326768)
- Cod CPV
- 34144210-3 · Vehicule de pompieri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 178.000 RON
- Valoare atribuită
- 173.500 RON 2,5% sub estimat
- Data publicării
- 08.08.2019 14:45
- Anunț de atribuire
- CAN1024028
- Termen limită
- 16.09.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 152-374576
- Documentație de atribuire
- DF1057864
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- contract furnizare produse.docx.p7s
- FisaDate_DF1057864.pdf
- Formulare achizitie.doc.p7s
- Informatii ofertanti.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STIMPEX SA CUI RO 326768
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ROMTURINGIA SRL CUI RO 6277265
Valoare atribuită
173.500 RON
din 178.000 RON estimat
2,5%
Adjudecat la 97,5% din estimat · economie 4.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.