Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,5% sub estimat
Extinderea retelei de alimentare apa si bransamente aferente str. Gioroc, comuna Albota, jud. Arges
- Număr anunț
- SCN1043869
- Autoritate contractantă
- APA CANAL 2000 S.A. (CUI RO13009001)
- Furnizor / câștigător
- VYS CONSTRUCT SELECT 2007 SRL (CUI 22074866)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.503,51 RON
- Valoare atribuită
- 55.994,91 RON 7,5% sub estimat
- Data publicării
- 22.05.2019 10:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1019612
- Termen limită
- 06.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1049030
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1049030.pdf
- FORMULARE-semnat.doc.p7s
- Planse A3-semnat.pdf.p7s
- PT str. Gioroc-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VYS CONSTRUCT SELECT 2007 SRL CUI RO 22074866
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
FLORIMAR FOREST ACTIV SRL CUI RO27331723
Valoare atribuită
55.994,91 RON
din 60.503,51 RON estimat
7,5%
Adjudecat la 92,5% din estimat · economie 4.508,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.