Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,5% sub estimat
„ Servicii de asigurare de daune sau pierderi CASCO"
- Număr anunț
- SCN1043860
- Autoritate contractantă
- COMPANIA AQUASERV S.A (CUI RO10755074)
- Furnizor / câștigător
- FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
- Cod CPV
- 66515000-3 · Servicii de asigurare de daune sau pierderi (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.000 RON
- Valoare atribuită
- 45.261,98 RON 9,5% sub estimat
- Data publicării
- 22.05.2019 09:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1022676
- Termen limită
- 06.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1049097
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1049097.pdf
- ModelContract_DF1049097.pdf
- Volumul 2 Caiet de sarcini Asigurari CASCO.pdf.p7s
- Volumul 3 - Modele de Formulare.docx.p7s
- Volumul 4- Clauze contractuale - Asigurare CASCO.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE CUI 14785760
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Valoare atribuită
45.261,98 RON
din 50.000 RON estimat
9,5%
Adjudecat la 90,5% din estimat · economie 4.738,02 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.