Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 89,3% sub estimat
ACORD CADRU PRESTARE SERVICII DE ASIGURARE OBLIGATORIE TIP RCA SI CARTE VERDE
- Număr anunț
- SCN1044050
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA ASIGURARE LOGISTICA INTEGRATA (CUI 4267060)
- Furnizor / câștigător
- FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 435.990 RON
- Valoare atribuită
- 46.464,16 RON 89,3% sub estimat
- Data publicării
- 23.05.2019 17:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1019562
- Termen limită
- 07.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1049393
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI DALI 2019 -2020v1-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1049393.pdf
- modele AC si CS-semnat.pdf.p7s
- Sectiunea III Formulare si modele-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE CUI 14785760
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA CUI RO 6120740
Valoare atribuită
46.464,16 RON
din 435.990 RON estimat
89,3%
Adjudecat la 10,7% din estimat · economie 389.525,84 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.