Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Autobuz Electric Aeroportuar, in sistem leasing financiar, la Aeroportul International "George Enescu" Bacau”
- Număr anunț
- CN1014087
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Aeroportul International "George Enescu" Bacau (CUI RO4278841)
- Furnizor / câștigător
- MOUNTAIN INDUSTRIAL RESOURCES SRL (CUI 1127682)
- Cod CPV
- 34144910-0 · Autobuze electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.500.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.498.173,02 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 14.08.2019 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1027875
- Termen limită
- 23.09.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 156-386197
- Documentație de atribuire
- DF1058626
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini Autobuz Electric.PDF.p7s
- Contract Autobuz Electric.PDF.p7s
- FisaDate_DF1058626.pdf
- Formulare Autobuz Electric.PDF.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
MOUNTAIN INDUSTRIAL RESOURCES SRL CUI RO 1127682
Asociați 1
BCR LEASING IFN SA CUI RO13795308
Subcontractanți 1
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ROMANIAN AIRPORT SERVICES SA CUI RO6716875
Valoare atribuită
3.498.173,02 RON
din 3.500.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.826,98 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.