Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 36,9% sub estimat
Microbuz transport persoane
- Număr anunț
- CN1014079
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA ENERGETICA BUCURESTI S.A. (CUI 37752029)
- Furnizor / câștigător
- AUTO NOVEX SA (CUI 26928228)
- Cod CPV
- 34114400-3 · Microbuze (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 614.208 RON
- Valoare atribuită
- 387.600 RON 36,9% sub estimat
- Data publicării
- 09.08.2019 09:19
- Anunț de atribuire
- CAN1023980
- Termen limită
- 10.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1058609
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 - Microbuz transport persoane.pdf.p7s
- Caiet de sarcini - Microbuz transport persoane.pdf.p7s
- Clauze contractuale obligatorii - Microbuz transport persoane.pdf.p7s
- FisaDate_DF1058609.pdf
- Formulare - Microbuz transport persoane.docx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AUTO NOVEX SA CUI RO26928228
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
RADACINI MOTORS SRL CUI RO 17083558
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TIRIAC AUTO SRL CUI RO 11331727
Valoare atribuită
387.600 RON
din 614.208 RON estimat
36,9%
Adjudecat la 63,1% din estimat · economie 226.608 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.