Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,2% sub estimat
Execuție Lucrări – Reabilitare fatada, recompartimentari interioare, extindere un nivel – Modificare in bloc de locuinte de servici”, situat în Municipiul Oradea, Strada Uzinelor, identificat cu numarul cadastral 157023 si numarul CF 157023
- Număr anunț
- SCN1043984
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA AGENTIA DE DEZVOLTARE LOCALA ORADEA S.A. (CUI RO24734055)
- Furnizor / câștigător
- ALB CONSTRUCT SRL (CUI 18265159)
- Cod CPV
- 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.300.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.219.960,47 RON 6,2% sub estimat
- Data publicării
- 23.05.2019 08:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1023886
- Termen limită
- 11.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1049296
Documente
Documentația de atribuire
- Anexe.rar.p7s
- Documentatie Atribuire_Instructiuni Ofertanti, Caiet Sarcini si Formulare ADLO SA.doc.p7s
- FisaDate_DF1049296.pdf
- Propunere Contract de Lucrari - executie - ADLO SA.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALB CONSTRUCT SRL CUI RO18265159
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
COSTA V.O.C. IMPEX SRL CUI RO 3249643
Valoare atribuită
1.219.960,47 RON
din 1.300.000 RON estimat
6,2%
Adjudecat la 93,8% din estimat · economie 80.039,53 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.