Anulată Anunț de participare

Achizitie Cazan apă caldă si schimbător de căldura; Pompă centrifugă monoetajată cu rotor uscat, debit 90 mc/h; Compresor cu surub impreună cu uscător, refrigerator montate pe vas rezervor 500 l; Arzător cazan RAG 9 cu tiraj fortat

Număr anunț
SCN1043983
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
395.798,30 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
23.05.2019 08:29
Anunț de atribuire
SCNA1018541
Termen limită
10.06.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1049235

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (4)

Estimat: 395.798,30 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Cazan apa calda si schimbator de caldura 235.294,12 RON Anulat
2 Pompa centrifuga monoetajata cu rotor uscat, debit 90 mc/h 55.462,17 RON Anulat
3 Compresor cu surub impreuna cu uscator, refrigerator montate pe… 63.865,54 RON Anulat
4 Arzator cazan RAG 9 cu tiraj fortat 41.176,47 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.