Acasă · Licitații
· Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru prestari SERVICII DE COLECTARE, DE TRANSPORT SI DE ELIMINARE A DESEURILOR
- Număr anunț
- CN1011424
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
- Furnizor / câștigător
- STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
- Cod CPV
- 90524400-0 · Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 845.750 RON
- Valoare atribuită
- 906.532,92 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 01:38
- Anunț de atribuire
- CAN1023658
- Termen limită
- 16.07.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 099-239934
- Documentație de atribuire
- DF1048824
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Model Acord cadru de servicii-semnat.doc.p7s
- 2. Model Contract subsecvent ok-semnat.doc.p7s
- 3. FORMULARE-semnat.doc.p7s
- 4. CAIET SARCINI Deseuri periculoase-semnat.rtf.p7s
- FisaDate_DF1048824.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. CUI RO 15071999
Subcontractanți 1
AKSD ROMANIA SRL CUI RO 13033778
Valoare atribuită
906.532,92 RON
din 845.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro