Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 44,4% sub estimat

Achizitie Contoare statice trifazate montaj direct

Număr anunț
CN1011467
Autoritate contractantă
RETELE ELECTRICE ROMANIA S.A. (CUI RO14507322)
Furnizor / câștigător
AEM SA (CUI 22362524)
Cod CPV
38552000-9 · Contoare electronice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura competitiva cu negociere
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.039.400 RON
Valoare atribuită
12.803.265 RON 44,4% sub estimat
Data publicării
23.05.2019 01:37
Anunț de atribuire
CAN1027871
Termen limită
03.07.2019 10:33
Număr TED (JOUE)
2019/S 099-240898
Documentație de atribuire
DF1048779

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
AEM SA CUI 22362524
Oferta 2 Individuala
Ofertant
ENERGOBIT S.A. CUI RO 211717
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1

Valoare atribuită

12.803.265 RON

din 23.039.400 RON estimat 44,4%

Adjudecat la 55,6% din estimat · economie 10.236.135 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.