Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,0% sub estimat
Consumabile IT (tonere si unitati de imagine)
- Număr anunț
- CN1011431
- Autoritate contractantă
- C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.734.731,88 RON
- Valoare atribuită
- 5.335.218 RON 7,0% sub estimat
- Data publicării
- 23.05.2019 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1022430
- Termen limită
- 27.06.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 099-240867
- Documentație de atribuire
- DF1048701
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1048701.pdf
- Formulare.pdf.p7s
- Model contract de furnizare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PRODUCTON SRL CUI RO 4528050
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
5.335.218 RON
din 5.734.731,88 RON estimat
7,0%
Adjudecat la 93,0% din estimat · economie 399.513,88 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.