Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 16,5% sub estimat

Furnizare trei avioane ultrausoare

Număr anunț
CN1011453
Autoritate contractantă
AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
Furnizor / câștigător
MOA-BOATS SRL (CUI 3838665)
Cod CPV
34711300-7 · Aeronave pilotate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
870.000 RON
Valoare atribuită
726.300 RON 16,5% sub estimat
Data publicării
23.05.2019 01:36
Anunț de atribuire
CAN1019046
Termen limită
24.06.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 099-239047
Documentație de atribuire
DF1048925

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MOA-BOATS SRL CUI RO3838665
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MOA-BOATS SRL CUI RO3838665
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
AUTOSERVICE SRL CUI RO 739438
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

726.300 RON

din 870.000 RON estimat 16,5%

Adjudecat la 83,5% din estimat · economie 143.700 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.