Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,5% sub estimat

Furnizare stație de compost pentru Compania Municipală Întreținerea Arborilor și Spațiului Verde București SA

Număr anunț
CN1011461
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA INTRETINEREA ARBORILOR SI SPATIULUI VERDE BUCURESTI S.A. (CUI 37829106)
Furnizor / câștigător
ACTIV INDUSTRY SRL (CUI 22857728)
Cod CPV
42990000-2 · Diverse utilaje cu utilizare speciala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.640.000 RON
Valoare atribuită
5.557.500 RON 1,5% sub estimat
Data publicării
23.05.2019 01:35
Anunț de atribuire
CAN1022159
Termen limită
01.07.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 099-239141
Documentație de atribuire
DF1048837

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
IRIDEX-GROUP-PLASTIC CUI RO 5018980

Valoare atribuită

5.557.500 RON

din 5.640.000 RON estimat 1,5%

Adjudecat la 98,5% din estimat · economie 82.500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.