Atribuită
Anunț de participare
Sisteme autonome de stingere cu apă si spumă montate pe autocamion
- Număr anunț
- SCN1044156
- Autoritate contractantă
- JUDETUL TIMIS (CUI 4358029)
- Furnizor / câștigător
- ROMPRIM SA (CUI 384998)
- Cod CPV
- 35111500-0 · Sistem de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 714.285,71 RON
- Valoare atribuită
- 714.000 RON
- Data publicării
- 24.05.2019 15:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1021478
- Termen limită
- 10.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1049624
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini sistem stingere incendii-semnat.pdf.p7s
- Contract furnizare sistem stingere incendii-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1049624.pdf
- modele formulare-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPRIM SA CUI RO 384998
Valoare atribuită
714.000 RON
din 714.285,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro