Atribuită
Anunț de participare
Contract de furnizare fotocopiator D.S. Botosani
- Număr anunț
- CN1014138
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- HERALD SRL (CUI 7384634)
- Cod CPV
- 30121100-4 · Fotocopiatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.600 RON
- Valoare atribuită
- 7.599 RON
- Data publicării
- 12.08.2019 08:24
- Anunț de atribuire
- CAN1022523
- Termen limită
- 16.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1058512
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI-semnat.pdf.p7s
- CLAUZE CONTRACT-semnat.pdf.p7s
- FATA DOC-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1058512.pdf
- FORMULARE-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HERALD SRL CUI RO 7384634
Valoare atribuită
7.599 RON
din 7.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro