Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,6% sub estimat
Furnizare HDD-uri
- Număr anunț
- CN1014118
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.647 RON
- Valoare atribuită
- 7.067,90 RON 7,6% sub estimat
- Data publicării
- 14.08.2019 01:39
- Anunț de atribuire
- CAN1024774
- Termen limită
- 16.09.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 156-384638
- Documentație de atribuire
- DF1058868
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini HDD-uri v05.08.doc.p7s
- draft contract semnat.p7s
- FisaDate_DF1058868.pdf
- Instructiuni catre ofertanti v05.08.docx.p7s
- Modele de formulare v05.08 .doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LINK BUILDER SRL CUI 36133156
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
7.067,90 RON
din 7.647 RON estimat
7,6%
Adjudecat la 92,4% din estimat · economie 579,10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.