Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 70,3% sub estimat

16 completuri ”sistem de analiză spectrală comparativă a documentelor”

Număr anunț
CN1014111
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI ROMANE (CUI 4453144)
Furnizor / câștigător
MB TELECOM-LTD SRL (CUI 6612564)
Cod CPV
38430000-8 · Aparate de detectare si de analiza (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.408.000 RON
Valoare atribuită
2.793.437,50 RON 70,3% sub estimat
Data publicării
14.08.2019 01:38
Anunț de atribuire
CAN1029954
Termen limită
23.09.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 156-384635
Documentație de atribuire
DF1058772

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MB TELECOM-LTD SRL CUI RO 6612564
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
TRENCADIS CORP SRL CUI RO 20415754
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

2.793.437,50 RON

din 9.408.000 RON estimat 70,3%

Adjudecat la 29,7% din estimat · economie 6.614.562,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.