Atribuită Anunț de participare

Aparat de fluoroscopie cu detector digital si doza mica de radiatie

Număr anunț
CN1014104
Autoritate contractantă
Centrul NationalClinic de Recuperare Neuropsihomotorie Copii Dr. Nicolae Robanescu (CUI 21101334)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33111400-5 · Fluoroscoape (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.398.319 RON
Valoare atribuită
1.398.000 RON
Data publicării
14.08.2019 01:39
Anunț de atribuire
CAN1024779
Termen limită
16.09.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 156-384636
Documentație de atribuire
DF1058774

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

1.398.000 RON

din 1.398.319 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.