Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,2% sub estimat
ELECTROPOMPE APA POTABILA, APA UZATA, MIXERE SI GRUPURI DE POMPARE
- Număr anunț
- SCN1044077
- Autoritate contractantă
- APA CANAL 2000 S.A. (CUI RO13009001)
- Furnizor / câștigător
- CEFAIN CONSTRUCT SRL (CUI 24721160)
- Cod CPV
- 42122000-0 · Pompe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 651.100 RON
- Valoare atribuită
- 552.090 RON 15,2% sub estimat
- Data publicării
- 24.05.2019 09:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1021104
- Termen limită
- 07.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1049341
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini electropompe-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1049341.pdf
- Formular de contract_pompe-semnat.doc.p7s
- FORMULARE-semnat.docx.p7s
- Formular Oferta Financiara-semnat.docx.p7s
DUAE
Loturi (3)
Adjudecat: 552.090 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ELECTROPOMPE FLYGT, XYLEM-LOWARA | — | SC CEFAIN CONSTRUCT SRL | 360.500 RON |
| 2 | ELECTROPOMPE SEEPEX | — | SONNEK ENGINEERING S.R.L. | 16.450 RON |
| 5 | ELECTROPOMPE GRUNDFOS | — | NOVI CONSULT S.R.L. | 175.140 RON |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVI CONSULT SRL CUI RO 13965984
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CEFAIN CONSTRUCT SRL CUI 24721160
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SONNEK ENGINEERING S.R.L. CUI RO 22323258
Valoare atribuită
552.090 RON
din 651.100 RON estimat
15,2%
Adjudecat la 84,8% din estimat · economie 99.010 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.