Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 87,6% sub estimat

Achizitie alimente pentru UM 01249 Arad

Număr anunț
SCN1044076
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02267 (CUI 12489092)
Furnizor / câștigător
EUROGRUP BOGDAN SRL (CUI 24660152)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
154.576,58 RON
Valoare atribuită
19.149,10 RON 87,6% sub estimat
Data publicării
24.05.2019 09:14
Anunț de atribuire
SCNA1018859
Termen limită
04.06.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1049394

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROGRUP BOGDAN SRL CUI RO24660152

Valoare atribuită

19.149,10 RON

din 154.576,58 RON estimat 87,6%

Adjudecat la 12,4% din estimat · economie 135.427,48 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.