Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet flacoane si busoane

Număr anunț
DA40844152
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
39225700-2 · Sticle, borcane si flacoane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.136,06 RON
Valoare atribuită
2.136,06 RON
Data publicării
17.07.2026 11:44
Termen limită
22.07.2026 17:00
Data finalizării
20.07.2026 07:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.136,06 RON

din 2.136,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.