Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hepa Merz conc.sol.perf*10f*10ml(COMBINATII(L-ORNITINA - L-ASPARTAT))
- Număr anunț
- DA40846436
- Autoritate contractantă
- Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
- Furnizor / câștigător
- RUBICON PHARMACEUTICALS SRL (CUI 30099764)
- Cod CPV
- 33610000-9 · Medicamente pentru tractul digestiv si metabolism (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.855,21 RON
- Valoare atribuită
- 1.855,21 RON
- Data publicării
- 17.07.2026 14:25
- Termen limită
- 22.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.07.2026 07:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.855,21 RON
din 1.855,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro