Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE REALIZARE A DOCUMENTATIEI DE AUDIT ENERGETIC
- Număr anunț
- DA40846875
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
- Furnizor / câștigător
- NOVALEX LM CONSUTING (CUI 54570191)
- Cod CPV
- 71314300-5 · Servicii de consultanta in eficienta energetica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 75.000 RON
- Valoare atribuită
- 75.000 RON
- Data publicării
- 17.07.2026 15:43
- Termen limită
- 22.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.07.2026 09:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
75.000 RON
din 75.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro