Ofertă acceptată Cumpărare directă

DJ Furnizare vopsele pentru amenajare -DS Dolj ( C086)

Număr anunț
DA40848009
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
LEROY MERLIN ROMANIA SRL (CUI 16702141)
Cod CPV
44810000-1 · Vopsele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.198,93 RON
Valoare atribuită
1.198,93 RON
Data publicării
20.07.2026 09:17
Termen limită
25.07.2026 17:00
Data finalizării
20.07.2026 10:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.198,93 RON

din 1.198,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.