Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RANOLAZINA ATB 375 mg DCI RANOLAZINUM
- Număr anunț
- DA40847988
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI RO13591928)
- Cod CPV
- 33622000-6 · Medicamente pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 72,75 RON
- Valoare atribuită
- 72,75 RON
- Data publicării
- 20.07.2026 09:15
- Termen limită
- 25.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.07.2026 14:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
72,75 RON
din 72,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro