Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat
Vitamina B6 50mg/2ml
- Număr anunț
- DA40852684
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA (CUI 4230517)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33616000-1 · Vitamine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 214,20 RON
- Valoare atribuită
- 214 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 20.07.2026 13:59
- Termen limită
- 25.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.07.2026 14:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
214 RON
din 214,20 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 0,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.