Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 11,1% sub estimat
AER COND PORTABIL PAXTON 9000BTU R290MV
- Număr anunț
- DA40851159
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.114,87 RON
- Valoare atribuită
- 990,90 RON 11,1% sub estimat
- Data publicării
- 20.07.2026 12:30
- Termen limită
- 25.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.07.2026 12:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
990,90 RON
din 1.114,87 RON estimat
11,1%
Adjudecat la 88,9% din estimat · economie 123,97 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.