Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii procesare plati parcare - Ref 27557/23.06.2026 DF 287/16.06.2026
- Număr anunț
- DA40855273
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- AMANO EUROPE NV GENK SUCURSALA BUCURESTI (CUI 25784140)
- Cod CPV
- 63712400-7 · Servicii de parcare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.000 RON
- Valoare atribuită
- 22.000 RON
- Data publicării
- 21.07.2026 08:45
- Termen limită
- 26.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.07.2026 11:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
22.000 RON
din 22.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro