Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii certificare fructe de padure(afina neagra si rosie) DS Alba
- Număr anunț
- DA40854139
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- NATURAL CERT S.R.L. (CUI RO42112646)
- Cod CPV
- 79132000-8 · Servicii de certificare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.365,40 RON
- Valoare atribuită
- 3.365,40 RON
- Data publicării
- 20.07.2026 15:45
- Termen limită
- 25.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.07.2026 15:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.365,40 RON
din 3.365,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro