Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERAFOL STICKS ( bete amestecare),Serafol ABO+D CU FOLII ADEZIVE
- Număr anunț
- DA40859716
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
- Cod CPV
- 33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.164 RON
- Valoare atribuită
- 2.164 RON
- Data publicării
- 21.07.2026 12:57
- Termen limită
- 26.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.07.2026 13:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.164 RON
din 2.164 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro