Ofertă acceptată Cumpărare directă

Frigider frigidere cu o 1 usa 242l 242 l litri ALB inaltime H 143 cm 4 rafturi 1 sertar GORENJE

Număr anunț
DA40859135
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "DR. VALER RUSSU" LUDUS (CUI 4323543)
Furnizor / câștigător
JUST TOP OFFICE S.R.L. (CUI 44958081)
Cod CPV
39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.474 RON
Valoare atribuită
1.474 RON
Data publicării
21.07.2026 12:25
Termen limită
26.07.2026 17:00
Data finalizării
21.07.2026 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.474 RON

din 1.474 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.