Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masa mese din de PAL cu picioare din otel 74x74cm alb/alb VIHALS

Număr anunț
DA40858464
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti (CUI 4505316)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
39121200-8 · Mese (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
576,22 RON
Valoare atribuită
576,22 RON
Data publicării
21.07.2026 11:46
Termen limită
26.07.2026 17:00
Data finalizării
21.07.2026 13:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

576,22 RON

din 576,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.