Ofertă acceptată Cumpărare directă

Detergent universal pentru pardoseli, parfumat, fara clor

Număr anunț
DA40855681
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BISTRITA (CUI 24957022)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
39812100-8 · Produse de intretinere a podelelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
393,64 RON
Valoare atribuită
393,64 RON
Data publicării
21.07.2026 09:12
Termen limită
26.07.2026 17:00
Data finalizării
21.07.2026 10:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

393,64 RON

din 393,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.