Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII AUDIT RECERTIFICARE SI SUPRAVEGHERE ISO 9001:2015

Număr anunț
DA40858642
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
Furnizor / câștigător
R016656398 GRUPUL DE CERTIFICARE SISTEME DE MANAGEMENT
Cod CPV
79420000-4 · Servicii conexe managementului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.805 RON
Valoare atribuită
4.805 RON
Data publicării
21.07.2026 11:56
Termen limită
26.07.2026 17:00
Data finalizării
21.07.2026 11:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.805 RON

din 4.805 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.