Ofertă acceptată Cumpărare directă

Adaptare la teren SRM Vaslui, judetul Vaslui-Rest de executat instalatii electrice, PT TG_INV_10136

Număr anunț
DA40858655
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
Furnizor / câștigător
SMART LIGHT CONNECT S.R.L. (CUI 46126318)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
600.489,02 RON
Valoare atribuită
600.489,02 RON
Data publicării
21.07.2026 11:57
Termen limită
26.07.2026 17:00
Data finalizării
21.07.2026 12:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

600.489,02 RON

din 600.489,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.