Ofertă acceptată Cumpărare directă

SUPER Fasa Gipsata Fesi gipsate 15 cm x 2.7 m ZENTRUM ZenPop CALITATE PREMIUM

Număr anunț
DA40589665
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
DELUXE MEDICRAFTS S.R.L. (CUI RO18035010)
Cod CPV
33141720-3 · Dispozitive ortopedice ajutatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.236 RON
Valoare atribuită
7.236 RON
Data publicării
10.06.2026 07:59
Termen limită
15.06.2026 17:00
Data finalizării
11.06.2026 08:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.236 RON

din 7.236 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.