Ofertă acceptată
Cumpărare directă
5640C002 CRG-070H CRG070H CARTUS TONER BLACK ( 10200 PAG) COMPATIBIL 100% NOU CANON LBP 246DW LBP243
- Număr anunț
- DA40861649
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 204,15 RON
- Valoare atribuită
- 204,15 RON
- Data publicării
- 21.07.2026 14:39
- Termen limită
- 27.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.07.2026 13:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
204,15 RON
din 204,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro