Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DJ Aripa de ploaie- DS Dolj (C213 )
- Număr anunț
- DA40857794
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- MEGA FERMIER S.R.L. (CUI 48594102)
- Cod CPV
- 43323000-3 · Echipament de irigare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.462,81 RON
- Valoare atribuită
- 4.462,81 RON
- Data publicării
- 21.07.2026 11:08
- Termen limită
- 26.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.07.2026 10:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.462,81 RON
din 4.462,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro