Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ASPAVIM X 50 caps.
- Număr anunț
- DA40861762
- Autoritate contractantă
- Spitalul Sovata-Niraj (CUI 28605975)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 163,41 RON
- Valoare atribuită
- 163,41 RON
- Data publicării
- 21.07.2026 14:45
- Termen limită
- 26.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.07.2026 16:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
163,41 RON
din 163,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro