Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fenobarbital 100mg/ml-sol.inj. x 2ml x 5fi - Zentiva RO
- Număr anunț
- DA40850483
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33661300-4 · Antiepileptice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 186,56 RON
- Valoare atribuită
- 186,56 RON
- Data publicării
- 20.07.2026 11:52
- Termen limită
- 25.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.07.2026 12:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
186,56 RON
din 186,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro