Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Scutec scutece de pentru unica folosinta nr. 2 8 kg 8kg 96 bucati / pachet PAMPERS ACTIVE BABY
- Număr anunț
- DA40854834
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 279,27 RON
- Valoare atribuită
- 279,27 RON
- Data publicării
- 21.07.2026 08:05
- Termen limită
- 27.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.07.2026 13:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
279,27 RON
din 279,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro