Ofertă acceptată Cumpărare directă

Varfuri galbene 0-200 ul, tip EPPENDORF cu guleras / Varfuri pipete Eppendorf - LIVRARE 24 H

Număr anunț
DA40866958
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MIOVENI (CUI 4318202)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
38437110-1 · Varfuri de pipete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15 RON
Valoare atribuită
15 RON
Data publicării
22.07.2026 11:59
Termen limită
27.07.2026 17:00
Data finalizării
22.07.2026 12:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15 RON

din 15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.