Ofertă acceptată Cumpărare directă

OSB 10MM

Număr anunț
DA40868977
Autoritate contractantă
Orasul Titu (CUI 4402590)
Furnizor / câștigător
TOMA-VIV SRL (CUI 15348853)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
309,90 RON
Valoare atribuită
309,90 RON
Data publicării
22.07.2026 13:54
Termen limită
27.07.2026 17:00
Data finalizării
22.07.2026 14:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

309,90 RON

din 309,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.