Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Preluarea tonerelor consumate, a deseurilor electronice si electrocasnice intregi (DEEE)
- Număr anunț
- DA40844701
- Autoritate contractantă
- JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
- Furnizor / câștigător
- WRS DELTA S.R.L. (CUI RO41299539)
- Cod CPV
- 90500000-2 · Servicii privind deseurile menajere si deseurile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.050 RON
- Valoare atribuită
- 1.050 RON
- Data publicării
- 17.07.2026 12:14
- Termen limită
- 22.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.07.2026 10:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.050 RON
din 1.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro