Ofertă acceptată Cumpărare directă

Material seminal congelat

Număr anunț
DA40870217
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare-Dezvoltare pentru Cresterea Bovinelor Dancu (CUI RO14926444)
Furnizor / câștigător
SEMLIV GENETIC INTERNATIONAL SRL (CUI RO30011559)
Cod CPV
03141000-1 · Material seminal de taur (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.000 RON
Valoare atribuită
24.000 RON
Data publicării
22.07.2026 15:14
Termen limită
27.07.2026 17:00
Data finalizării
23.07.2026 07:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.000 RON

din 24.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.