Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CLEXANE 4000 UI (40mg)/0.4ml sol. inj. X 50 seringi
- Număr anunț
- DA40869830
- Autoritate contractantă
- Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.893,70 RON
- Valoare atribuită
- 3.893,70 RON
- Data publicării
- 22.07.2026 14:45
- Termen limită
- 27.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.07.2026 06:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.893,70 RON
din 3.893,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro