Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse de curatenie

Număr anunț
DA40601586
Autoritate contractantă
Administratia Lacuri Parcuri si Agrement Bucuresti (CUI 14008314)
Furnizor / câștigător
DACRIS IMPEX S.R.L. (CUI RO5740077)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.769,96 RON
Valoare atribuită
6.769,96 RON
Data publicării
11.06.2026 08:29
Termen limită
16.06.2026 17:00
Data finalizării
11.06.2026 08:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.769,96 RON

din 6.769,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.