Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prelungitor si lacate

Număr anunț
DA40875699
Autoritate contractantă
S.C. SALUBRITATE CRAIOVA (CUI RO27969145)
Furnizor / câștigător
CLAUS MIH. IMPEX SRL (CUI RO14971054)
Cod CPV
31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80,99 RON
Valoare atribuită
80,99 RON
Data publicării
23.07.2026 12:30
Termen limită
28.07.2026 17:00
Data finalizării
23.07.2026 14:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

80,99 RON

din 80,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.